Środki Trwałe

Opis aplikacji    

×Zamówienie

Środki Trwałe 365

Zachęcamy do samodzielnego prowadzenia księgowości. Ewidencja i amortyzacja środków trwałych nie jest skomplikowana.

Prowadzenie rejestru środków trwałych nie jest skomplikowane. Wszystkie potrzebne funkcje dostępne są w ramach programu do obsługi środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Zakup środka trwałego, ulepszenie, sprzedaż, likwidacja są teraz bardzo proste. Amortyzuj jak chcesz - jednorazowo, liniowo, degresywnie. Wydrukuj plan amortyzacji na kolejne miesiące lub lata. Automatycznie zaksięguj raty amortyzacji w Druczku.

W programie wbudowano aktualną klasyfikację środków trwałych KŚT. Automatycznie podpowiadana jest domyślna stawka, zgodnie z klasyfikacją. Możesz ustalić własną stawkę amortyzacji oraz współczynnik korygujący. Roczna rata amortyzacji może być rozbita na raty miesięczne, z odpowiednim rozliczeniem różnic zaokrągleń.

Wydrukuj swój Rejestr wartości niematerialnych i prawnych albo wykaz środków trwałych. Przejrzyste wydruki, których nie musisz się wstydzić. Elegancki wzór wydruku rejestru środków trwałych jest przygotowany zgodnie z rozporządzeniem. Niezależnie od tego, format i zawartość wszystkich wydruków możesz zmienić całkowicie dowolnie, dopasowując do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Funkcje zwykle dostępne w wielkich i drogich systemach ERP są teraz osiągalne dla każdej małej firmy. Prowadząc samodzielnie obowiązkowy rejestr środków trwałych oszczędzasz czas i pieniądze. Nie płać księgowej za przepisywanie Twoich danych! Obniż koszty księgowania i zyskaj kontrolę nad Twoją firmą.

Prawdopodobnie od 2023 roku trzeba będzie co miesiąc przesyłać rejestr środków trwałych w formacie JPK. Rejestr środków trwałych będzie raportowany w ramach plików JPK_EWP i JPK_PKPIR. Czy jesteś już na to gotowy?

Aktualnie program Środki Trwałe można nabyć wyłącznie jako rozszerzenie do już posiadanej licencji. Samodzielna aplikacja dostępna będzie już niebawem.

Wypróbuj gratis!

Od 1 stycznia 2022 do 31 grudnia 2022 możesz korzystać z rozszerzenia Środki Trwałe posiadając zwykłe rozszerzenie Podatki. Przekonaj się, że księgowanie jest proste! » zobacz szczegóły
» 30 DNI GRATIS!