Księgowa z rabatem

Nie ma się czego wstydzić - Twoja księgowa też używa programu do księgowości. Ty za to płacisz.

Za co naprawdę płacisz? Płacisz za naprawdę wartościowe doradztwo podatkowe, czy tylko za przepisywanie Twoich danych? Nie płać za przepisywanie Twoich danych! Samodzielne księgowanie nie jest trudne. Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą i obniż koszty prowadzenia działalności.

Ile możesz oszczędzić?

W obliczeniu poniżej przyjęliśmy średnie stawki rynkowe. Sam sprawdź, ile płacisz swojej księgowej! Pamiętaj, że księgowej płacisz co miesiąc przez cały rok. Za program płacisz tylko raz na cały rok.

Książka KPiR
Książka przychodów i rozchodów, VAT i ZUS. W standardzie program do fakturowania i rejestrowanie kosztów.

Za program do prowadzenia księgowości na cały rok zapłacisz tylko 599,- zł.
...a teraz porównaj ze stawką swojej ksiegowej!

Stawka miesięczna Rocznie płacisz Cena za program Twój zysk Twój rabat
Bez VAT. Do 10 dokumentów miesięcznie. Składki ZUS. Składka zdrowotna. 250,- 3000,- 599,- 2401,- 80%
Płatnik VAT. Pliki JPK_VAT. Do 10 dokumentów miesięcznie. Składki ZUS. Składka zdrowotna. 350,- 4200,- 599,- 3601,- 86%
Płatnik VAT. Pliki JPK_VAT. Do 50 dokumentów miesięcznie. Składki ZUS. Składka zdrowotna. 600,- 7200,- 599,- 6601,- 92%
Każde 10 dokumentów w miesiącu przynajmniej... 60,- 720,- gratis! 720,- 100%

Stawki są przybliżone. W dużych miastach będą wyższe, w mniejszych miastach bywają niższe ceny. Dolicz zawsze Twój koszt dostarczania dokumentów do księgowej i konieczność dostarczania dokumentów na początku miesiąca! Wiele biur rachunkowych opłaty dodatkowe za ekstra dokumenty, za podsumowania roczne, za wydruki, za dostarczenie dokumentów na ostatnią chwilę... Prowadząc księgowość samodzielnie w programie nie ponosisz tych wszystkich kosztów, księgujesz kiedy chcesz, a większość czynności jest kompletnie automatyczna.

Nie płać księgowej za proste przepisywanie Twoich danych! Warto natomiast skorzystać co jakiś czas z porady dobrego doradcy podatkowego. Taka porada kosztuje ok. 200 zł, a będziesz jej potrzebować najwyżej kilka razy do roku. Nadal oszczędzasz!

Księgowa powinna mieć ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Nadal to Ty odpowiadasz za swoje podatki i to Ty je musisz płacić. Jeśli księgowa popełni błąd, to jest nadal Twój problem. Ubezpieczenie księgowej zadziała dopiero, gdy zażądasz zadośćuczynienia za dany błąd. Ubezpieczenie nie chroni Ciebie, ale księgową!

Jeśli masz dobrą księgową, na którą Cię stać i w pełni jej ufasz - wszystko OK. W przeciwnym wypadku... Sprawdź pełną ofertę programów podatkowych oraz dla biura.