Zdradzimy mały sekret

Twoja księgowa też używa programu do księgowości. Ale nie ma się czego wstydzić!

Ty za to płacisz

Za co naprawdę płacisz? Płacisz za naprawdę wartościowe doradztwo podatkowe, czy tylko za przepisywanie Twoich danych?

Nie płać za pracę bez sensu

Nie płać za przepisywanie Twoich danych! Swoje faktury już wprowadziłeś do programu. Po co ktoś ma przepisywać je ręcznie, za Twoje pieniądze?

Nie przepłacaj

Wiele biur rachunkowych pobiera opłaty dodatkowe za każdy kolejny dokument, za podsumowania roczne, za wydruki... Prowadząc księgowość samodzielnie w programie nie ponosisz tych wszystkich kosztów.

To proste i automatyczne

W programie księgujesz kiedy chcesz. Większość czynności jest kompletnie automatyczna.

Przejmij kontrolę

Samodzielne księgowanie nie jest trudne. Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą i obniż koszty prowadzenia działalności.

Co to jest biuro rachunkowe?

Biuro rachunkowe to najczęściej tylko jeden doradca podatkowy. Kontakt z nim masz tylko sporadyczny. Na co dzień księgowanie obsługuje osoba od prac biurowych. To nic złego, ale czy warte tych pieniędzy?

Wartościowe doradztwo podatkowe

Warto korzystać z porady dobrego doradcy podatkowego. Koszt takiej porady to mniej, niż przeciętna opłata miesięczna w biurze rachunkowym. Upewnij się, że taka osoba ma odpowiednie kwalifikacje.

OC księgowej nie chroni Ciebie

Doradca podatkowy ma obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jeśli księgowa popełni błąd i zażądasz odszkodowania za straty, być może pokryje to ubezpieczenie. Być może nie.

Ty odpowiadasz za swoje podatki

To zawsze Ty jako przedsiębiorca odpowiadasz za swoje podatki. To Ty je musisz płacić. Ubezpieczenie księgowej nie chroni Ciebie, ale księgową! Możesz dokupić ubezpieczenie dodatkowe.
Gotowy na zmianę? » sprawdź, ile możesz oszczędzić.