Baza WiedzySprzedaż detaliczna i fiskalizacja FISKALIZACJA → Jaką drukarkę fiskalną wybrać

Jaką drukarkę fiskalną wybrać

Jaką drukarkę fiskalną wybrać? Co polecacie? Które drukarki były testowane?

Nowy system wydruków fiskalnych został właśnie przetestowany na dwóch nowych modelach: Novitus HD Online oraz Elzab Mera Online, oba w pełnej konfiguracji z LAN, BT i WiFi.

Jeśli ważna dla Państwa jest jakość druku, elegancja wyświetlania i możliwość obsługi własnego logo, zdecydowanym faworytem jest Novitus HD Online.

Jeśli ważniejsza jest łatwość konfiguracji i możliwość jednoczesnej obsługi trzech różnych protokołów na trzech różnych portach, lepsza będzie Elzab Mera Online.

W razie problemów z konfiguracją urządzenia prosimy zadzwonić do BOK i upewnić się, że zostało ono przygotowane właściwie. Najpierw prosimy przeczytać informacje dostępne w FAQ.

Producentów innych drukarek zachęcamy do przesyłania swoich urządzeń do testów. To jest wyłącznie w Państwa interesie i nie rozumiemy, dlaczego pozyskanie urządzeń do testów od niektórych innych producentów wiąże się z ogromnymi komplikacjami.

Zobacz także

Drukarki fiskalne Jak wybrać drukarkę fiskalną? Czy jest obsługa drukarek on-line?
Faktura nie może być zafiskalizowana Dlaczego nie mogę zafiskalizować faktury?
Jak podłączyć drukarkę fiskalną Jak podłączyć drukarkę fiskalną? Jak podłączyć przez sieć LAN, WiFi, Internet, Bluetooth, USB albo RS232?
Paragon do faktury Jak zafiskalizować fakturę dla osoby fizycznej? Jak wydrukować paragon do faktury?
Stawki VAT w drukarce fiskalnej Jak ustawić stawki VAT w drukarce fiskalnej? Jak ustrzec się przed błędem PTU?