Studio JZK | Programy dla firmy takiej, jak Twoja - Jak Zawsze Kapitalne- Salon - Program do obsługi gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego, spa lub klubu fitness
  OPIS PROGRAMU    MODUŁY    CENNIK    ZAMÓW    POBIERZ  ·   KLIENCI    KONTAKT 

Salon

Program do obsługi gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego, spa lub klubu fitness

Salon JZK® to program dla fryzjera, kosmetyczki, gabinetu SPA. Doskonała obsługa klienta. Harmonogram, grafik i umawianie wizyty on-line. Cennik usług, karnety, kupony, rabaty.

Program oferuje wygodne prowadzenie małej firmy, także dla osób wspólnie prowadzących salon.

Program Salon nadaje się do obsługi gabinetu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego, a także specjalistycznych gabinetów zabiegowych, jak gabinety podologiczne, studia tatuażu, salony masażu.

Program sprawdza się wszędzie tam, gdzie następuje interakcja klienta lub klientki z osobą wykonującą czynności kosmetyczne, zabiegowe etc.

Z uwagi na bliskie pokrewieństwo z programami medycznymi Gabinet oraz Gabinet Dental program sprawdzi się także w gabiniecie fizjoterapii, oferując możliwość zapisywania wielu istotnych informacji, także z załącznikami graficznymi (np. fotografie przed i po).

Wystawienie pragonu fiskalnego lub faktury za wizytę jest bardzo proste. Można wygenerować raporty dla księgowej, a po rozszerzeniu o program Księgowa JZK® można prowadzić własne rozliczenia podatkowe całkowicie samodzielnie.

Grafik wizyt oraz cennik może zostać wyeksportowany do portalu mojewizyty.pl. Eksportowi nie podlegają dane osobowe, dzięki czemu jest to usługa całkowicie bezpieczna i zapewniająca wysoką prywatność dla obu stron.


Program Salon korzysta z podzbioru funkcjonalności programów Gabinet oraz Gabinet Dental. W przypadku gabinetu wielospecjalistycznego lub lekarsko-fizjoterapeutycznego programy mogą być z powodzeniem stosowane łącznie.


Rabat -50% przy zakupie nowej licencji