PROGRAMY    PLIKI    BLOG        ZALOGUJ SIĘ    KONTAKT     

Zakupy, sprzedaż, księgowość i biuro małej firmy. Najpopularniejszy program naszej Pakietu JZK, w trzech wersjach do wyboru.

Zamówienia
Cennik
Pobierz TERAZ!
90 DNI GRATIS!

 
Wymagania
Wykaz modułów

 
Przewodnik
Lista referencyjna
Opinie

 

Druczek X5

Przedstawiamy nasz flagowy produkt - program Druczek.

Ten wysokiej klasy program o wyjątkowej wydajności, niezawodności i elastyczności wydaje się idealny dla klientów wymagających obsługi sprzedaży, księgowania, raportów i praktycznie całego biura w jednej aplikacji.

To program który poszerza granice możliwości firm dzięki nie tylko zaawansowanym funkcjom, ale także szybkiej i rzeczowej obsłudze klienta oraz licznym aktualizacjom.

Druczek został stworzony z myślą o księgowych i przedsiębiorcach samodzielnie prowadzących sprawy swojej firmy. Od początku priorytetami dla nas były takie cechy programu jak bezpieczeństwo danych i łatwość obsługi.

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem, dlatego jesteśmy w stanie tworzyć profesjonalne, bezpieczne, a przede wszystkim dostosowane do wymagań oraz potrzeb klienta oprogramowanie.

Wiemy, że najważniejsze jest zadowolenie Użytkownika, dlatego od lat opieramy się na opiniach i sugestiach klientów dotyczących nowych, potrzebnych im funkcji.

Specjalnie dla naszych Klientów dostosowaliśmy procedurę instalacji programu tak aby przebiegała szybko i prosto. Wystarczy pobrać program z naszej strony internetowej, zainstalować i gotowe!

Najświeższe informacje na temat zmian wprowadzanych w bieżących aktualizacjach znaleźć można w blogu dostępnym również na naszej stronie.

Opcja pracy w sieci umożliwia działanie na kilku stanowiskach.

Wersja Start oferuje podstawowe funkcje klasy profesjonalnej, nie ograniczając w żaden sposób możliwości rozszerzenia funkcjonalności programu w przyszłości wraz z rosnącymi potrzebami firmy.

Obsługa sprzedaży

Faktury, rachunki, inne dokumenty sprzedaży. Fiskalizacja. Obsługa szybkiej sprzedaży, wystawianie faktur, podręczne raporty.

Raporty

Raporty. Rejestr sprzedaży. Raporty i wykresy. Zyski straty. Windykacja, generowanie wezwań do zapłaty i not odsetkowych.

Zamówienia i zakupy

Zamówienia od klientów. Oferty. Pro-formy. Zaliczki. Rejestr zakupów.

Obsługa magazynu

Przyjęcie do magazynu i do rejestru środków trwałych. Przyjęcia, wydania i przesunięcia magazynowe. Remanent. Baza towarów i usług. 10 magazynów plus cennik.

Kasa i bank

Kasa. Do 10 stanowisk kasowych. Raporty kasowe. Archiwizacja. Formularze przelewu. Przelewy seryjne. Książeczki wpłat. Obsługa rachunku bankowego. Ewidencja wpłat i wypłat.

Kontrahenci i CRM

Kontrahenci. Baza kontrahentów. Dowolny podział na grupy. CRM. Terminarz biznesowy. Lista zadań.

Flota

Baza samochodów. Kilometrówka. Wypożyczalnia samochodów.

Księgowanie

Podatki. Podsumowanie podatkowe. Wykresy. Podatkowa książka przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany. Rozliczenie roczne. Podatek od towarów i usług. Automatyczne zasysanie. Deklaracje.

Poczta i korespondencja

Obsługa nadawcy. Zbiorówki. Numery R. Nalepki, koperty, etykiety. Dziennik korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Pełna baza kodów pocztowych wraz z wyszukiwaniem. Baza miejscowości w oparciu o dane GUS.

Dokumenty i wydruki

Dokumenty firmowe. Zgłoszenia reklamacyjne. Druki księgowe. Noty korygujące i obciążeniowe. Potwierdzenia salda. Polecenia księgowania.

Kadry i płace

Umowy zlecenia, o dzieło, o pracę. Rozliczenia umów. Deklaracje PIT. Delegacje krajowe i zagraniczne. Rozliczenia, diety, noclegi, zaliczki.

Zobacz zrzuty ekranu.

Potrzebujesz więcej? Sprawdź nową ofertę Druczek ERP 2016.

 

 

Druczek
Fakturzysta
Warsztat
Gabinet
Hotel
Kancelaria
Lokator
Majster
Szkoła
Pliki
Programy
Cennik
90 DNI GRATIS!
Zamów teraz
Promocje
Warunki licencji
ERP
Firma
Co nowego?
Napisz do JZK
Kontakt
Zaloguj się
Regulamin
Mapa serwisu


1441315261