Studio JZK - Druczekformularze
 DRUCZEK   FAKTURZYSTA   ·   WARSZTAT   SERWIS   MAJSTER   ·   KANCELARIA   MECENAS   ·   GABINET   SALON   ·   SZKOŁA   ROLNIK   ·   LOKATOR   HOTEL    
  X7    BLOG    POMOC    KLIENCI    POBIERZ!    KONTAKT     

 

czwartek, 25 sierpnia 2016

Upraszczamy sposób wyliczania cen licencji. Przynajmniej jeden program będzie dostępny w wycenie 1 zł dziennie, czyli 365 zł przy licencji rocznej.

Tak jak było to praktykowane wcześniej, dodatki typu Kopia Elektroniczna EJ lub Abonament Serwisowy nie będą sprzedawane odrębnie, a jedynie jako rozszerzenie standardowej licencji.

Każdy dodatek podwyższa po prostu cenę ofertową o 20%, co mniej więcej odpowiada poprzedniemu cennikowi, a jednocześnie pozwoli zachować większą elastyczność.

Licencje Ultimate/Unlimited będą wyceniane indywidualnie.

środa, 24 sierpnia 2016

Teraz dedykowany serwis obsługi licencji nazywa się Moje Licencje i służy kompletną obsługą licencji użytkowników JZK24.

Zmieniono procedurę weryfikacji licencji. Już dzień po wygaśnięciu licencji będzie ona automatycznie usuwana z procesu weryfikacji i nie będzie podawana w serwisie JZK24.

W przypadku kilku użytkowników zawirowania w połączeniu sieciowym powodowały problemy techniczne. Dzięki szybkiej reakcji oraz współpracy z zainteresowanymi klientami, udało się znaleźć przyczynę problemu zanim dotknęła szerszą grupę użytkowników.

Najlepsze programy dla małych firm

Mamy oprogramowanie dla firm każdego rodzaju. Dwadzieścia lat doświadczenia w programowaniu dla Windows. Autorskie systemy baz danych. Polskie aplikacje tworzone przez polską firmę. Tylko polski kapitał.

Programy dla firm

Obsługa warsztatu, serwisu, zleceń

Wspomaganie sprzedaży, skupu, księgowości i rozliczeń

Programy dla branży HoReCa, obsługi najmu i rezerwacji

Programy dla prawników, biur, tłumaczy i szkoleń

Branża medyczna, kosmetyczna

Startuje wiele nowych usług online, odmieniających Twój sposób pracy z programem. Eksportuj dane z programu, aby prezentować je klientom, współpracownikom, dostawcom! Zobacz, jak to działa!

Serwis WarsztatOnline™ pozwala błyskawicznie udostępnić wycenę i rozliczenie zlecenia Twojemu klientowi. Zobacz, jak to działa!

Teraz szczegółowe rozliczenia lokatorskie dostępne są w usłudze LokatorOnline™. Każdy lokator może sprawdzić, czy wszystko jest prawidłowo zaksięgowane. Dostęp do indywidualnych naliczeń to także tylko kilka klinięć. Zobacz, jak to działa!

Wystarczy tylko NIP, aby wystawić prawidłową fakturę VAT dla dowolnego klienta. Dane z KRS i CEiDG zostaną automatycznie wstawione do faktury. Wypróbuj RegonOnline.

CHMURA·JZK™ to usługa bezpiecznego przechowywania i wymiany danych. Dane spakowane i szyfrowane Twoim osobistym hasłem. Usługa jest dostępna bezpłatnie dla naszych klientów. Zobacz, jak to działa!